JARNÍ SOUTĚŽ Nakupte nad 2.000,-Kč, budete zařazeni do soutěže o 5 cen. Více info na našem Facebooku
Zavřít
Video
multifunkcni-svarecka-rallymig-161i-mig-mag-tig-mma.png
prod-multifunkcni-svarecka-rallymig-161i-mig-mag-tig-mma-obr0.jpg prod-multifunkcni-svarecka-rallymig-161i-mig-mag-tig-mma-obr1.jpg

Multifunkční svářečka RallyMIG 161i - Mig/Mag,Tig,MMA

Kód: 79337030
Výrobce: MIGATRONIC
Jištění 16 A
Hmotnost 13 kg
Napájecí napětí 1 x 230 V
Rozsah svař. proudu 20 - 160 A
Zatěžovatel 100% (40 °C) 135 A
Zatěžovatel 60% (40 °C) 145 A
Zatěžovatel při max. proudu 40 %
Elektroda průměr 1,6-3,2 mm
Rozměry 450 x 230 x 370 mm
Standartně osazeno kladkou 0,6-0,8 mm
Způsob připojení hořáku pevné
28556 Kč 23600 Kč bez DPH

Popis produktu

Víceprocesový jednofázový invertorový svařovací stroj pro mobilní použití

RallyMIG je všestranná svářečka pro MIG/MAG, MMA i TIG svařování. Je vhodná pro svařování uhlíkové oceli, nerezové oceli a hliníku.

  • Umožňuje svařovací procesy MIG/MAG, MMA a TIG
  • Přenosný
  • Synergické svařovací programy
  • Intuitivní ovládací panel se snadnou obsluhou

Díky svým vícenásobným svařovacím funkcím je tento univerzální svařovací stroj vynikající pro řemeslníky a dobře vybavené zámečníky. Je to ideální svařovací stroj pro údržbu, zámečnickou výrobu a opravy v dílně i v terénu.

Snadná obsluha, dokonalá přenosnost

RallyMIG je malý a přenosný. Jeho robustní držadlo umožňuje snadné přenášení celého zařízení. RallyMIG se dokonale hodí pro jakékoliv svařování v terénu. Možnost obrácení polarity – pro svařování trubičkovým drátem (bez plynu) – usnadňuje venkovní svařování. Vydejte se na svářečské dobrodružství se svým svařovacím strojem RallyMIG!

Intuitivní ovládací panel se synergickými svařovacími programy

Díky intuitivnímu ovládacímu panelu je svařovací stroj uživatelsky přívětivý a snadno se ovládá. Nabízí synergické svařovací programy – otočte jedním ovladačem a stroj automaticky nastaví všechny ostatní svařovací parametry.

Buďte připraveni na svařovací úkoly zítřka

Nejnovější softwarovou aktualizaci mějte vždy k dispozici na své SD kartě. Splňte budoucí požadavky a buďte připraveni na jakýkoliv svařovací úkol. Váš RallyMIG nezastará.

Maximální flexibilita

Svařovací stroj RallyMIG je dodáván s ergonomickou rukojetí hořáku s krkem otočným o 360°. Zajišťuje větší pohodlí a zvýšenou flexibilitu při použití v náročnějších svařovacích polohách.

Zajistěte maximální využití energie
Zařízení RallyMIG je vybaveno funkcí PFC (Korekce účiníku), která umožňuje svařovat s dlouhým napájecím kabelem. PFC zajišťuje maximální využití napájecího napětí a umožňuje svařování proudem vyšším až o 25 % v porovnání s běžnými stroji na 16 A pojistkách.

Videa produktu

 

Zeptejte se nás