JARNÍ SOUTĚŽ Nakupte nad 2.000,-Kč, budete zařazeni do soutěže o 5 cen. Více info na našem Facebooku
Zavřít
svarovaci-stroj-automig2-273i.png
prod-svarovaci-stroj-automig2-273i-obr0.png prod-svarovaci-stroj-automig2-273i-obr1.PNG prod-svarovaci-stroj-automig2-273i-obr2.PNG prod-svarovaci-stroj-automig2-273i-obr3.PNG

Svářečka MIG/MAG Migatronic Automig² 233i + hořák 3m; synergický invertor, podvozek

Kód: 79100235
Výrobce: MIGATRONIC
Jištění 10 A
Chlazení vzduch
Hmotnost 26,5 kg
Napájecí napětí 3 x 400 V
Rozsah svař. proudu 15 - 230 A
Zatěžovatel 100% (40 °C) 165 A
Zatěžovatel 60% (40 °C) 175 A
Rozměry 615x381x790 mm
Podavač 4-kladka
Způsob připojení hořáku eurokoncovka
Označení Automig 233i

Popis produktu

Synergický invertor MIG/MAG od dánského výrobce MIGATRONIC - Automig² 233i, včetně 3 metrového hořáku ML 150 Twist a podvozku.

Automig²-i MIG/MAG Svařovací zdroj je vybaven vzduchem chlazeným hořákem ML250 délky 4 s možností regulace v rukojeti hořáku, 8,5m síť.kabelem, 3m zemnícím kabelem, 1,5m spořící plyn.hadicí, nízkým vozíkem, držákem hořáku a madlem.

 

Uživatelsky přívětivý, synergický MIG/MAG svařovací stroj na invertorové bázi s procesem MIG pájení

Automig2-i je určen pro svařování a MIG pájení oceli s vysokou pevností v tahu a galvanizované oceli. Stroj je vyvinut tak, aby splnil narůstající nároky na spojování materiálů v profesionálních autoservisech.

  • Digitální, synergický intuitivní ovládací panel s přednastavenými svařovacími programy
  • Proces MIG pájení pro galvanizovanou ocel – zajišťuje údržbu svařovaného materiálu a snižuje finální opracování
  • Funkce pulzního svařování a dvojitého impulzu
  • Verze DUO se dvěma cívkami drátu pro rychlé přepínání mezi svařováním a MIG pájením

Automig2-i je sedmou generací svařovacích strojů, která splňuje požadavky automobilového a lehkého průmyslu.

Automig² i je plynule regulovatelný a plně digitální svařovací zdroj určen pro technologii svařování MIG/MAG. Zdroj umožňuje nastavení: rychlost posuvu drátu, dvoutaktní spínání, výlet drátu. Podavač (čtyřkladkový) je kompaktní konstrukce umístěn přímo ve skříni svařovacího zdroje. Kompaktní provedení a výkonnost svařovacího zdroje vymezuje oblast použití pro zámečnické a karosářské obory. Stroje jsou obohacené o možnost přepínání polarity - je tedy vhodný i pro svařování trubičkovými dráty bez ochranné atmosféry. Čtečka paměťové karty ve skříni podavače strojů Automig² umožňuje snadné přehrávání a aktualizaci softwaru. Výbornou funkcí je MIG pájení pozinkovaných ocelí. Tento svařovací zdroj jistě oceníte jako výborného pomocníka ve Vašem autoservisu. Jednoduchá konstrukce i obsluha. Stabilní a rovnoměrné podávání drátu je důležitou podmínkou kvalitního svařování MIG/MAG, proto jsou stroje Automig² vybaveny mechanickou brzdou cívky a elektronickou brzdou v systému podavače. Automig² se vyznačuje vždy perfektním zapalováním oblouku a unikátní svařovací charakteristikou pro směsné plyny i pro CO2. Stroje Automig jsou vybaveny zkratovou pojistkou pro ochranu usměrňovače a tepelnou pojistkou proti přehřátí transformátoru. Migatronic vyvinul a prodal svůj první svařovací stroj apro autokarosáře již v roce 1970. Tento první stroj i všechny následující generace byly konstruovány s ohledem na specifické požadavky robustnosti a jednoduché obsluhy při měké svařovací charakteristice. Proto jsou stroje Migatronic Automig tak dobře známé svojí robustní a odolnou konstrukcí vhodnou pro každodenní kvalitní svařování v autokarosárnách, drobné zámečnické výrobě i v kovozpracovatelském průmyslu.

Soubory ke stažení

Zeptejte se nás