Sdílet s přáteli:

Svářecí invertor DELTA 200 HP MIGATRONIC

Značka MIGATRONIC
Kód produktu 79510351
Dostupnost do 3 dnů
Cena s DPH 53 664
Cena bez DPH 44 350
Svářecí invertor DELTA 200 HP
Svářecí invertor DELTA 200 HP Svářecí invertor DELTA 200 HP
Přenosné MMA/TIG svařovací invertory pro dílenské, montážní a údržbářské práce

Stroje Migatronic Delta jsou ideální řešení pro profesionální svářečské práce v dílně i mimo ni. Tři různé modely pokryjí veškeré požadavky na kvalitní svařování obalenými elektrodami do průměru 4 mm nebo svařování TIG nerezových materiálů svařovacím proudem do 200 A.

Svařování MMA s funkcí kompenzace účiníku i bez ní
Funkce kompenzace účiníku (PFC) je funkce pro svařování vysokým proudem při malých síťových pojistkách. Svařovací stroj Delta 180 E s funkcí PFC můžete navíc používat i s napájecími kabely o délce až 50 m, což je velmi užitečné při svařování v terénu nebo při výpadcích napájení ze sítě. Stroj Delta s funkcí PFC můžete také snadno provozovat při až 40% poklesu napájecího napětí.

Stroj Delta 160 E bez funkce PFC má horký start i funkci stabilizace hoření oblouku a uplatní se dobře tam, kde není vyžadovaná funkce PFC. Při náškrabovém zapalování oblouku mohou být stroje Delta 160 E bez PFC a Delta 180 E s PFC použité i pro jednoduché TIG DC svařování.

TIG svařování s pulsací nebo bez pulsace

Delta 200 DC HP PFC patří mezi nejmenší svařovací stroje Migatronic pro TIG svařování s pulsací oblouku. Jsou určené pro tenké a střední silné ocelové, nerezové, popř. měděné svařence. Vysoký výkon v proudovém rozsahu 5-200 A, možnost svařování TIG nebo MMA, 2/4 taktní spínání, možnost zapalování HF (vysokofrekvenční bezdotykové) nebo LIFTIG® (po dotyku oddálení elektrody) a digitální displej pro zobrazení svařovacích parametrů jsou samozřejmou výbavou těchto profesionální strojů.

Delty HP umožňuje navíc definování průběhu oblouku a nastavení dofuku plynu. Pro zvýšení uživatelského komfortu a produktivity práce mohou být pro TIG svařování vybaveny hořáky Migatronic Dialog s dálkovou regulací proudu na rukojeti.

Kompaktní, lehké, ale i robustní a odolné stroje

Lehké svařovací stroje Delta se vyznačují charakteristickým zaobleným designem Migatronic a jsou vybaveny kompaktní a odolnou skříní s nízko uloženým těžištěm.  
zpět