JARNÍ SOUTĚŽ Nakupte nad 2.000,-Kč, budete zařazeni do soutěže o 5 cen. Více info na našem Facebooku
Zavřít
Video
sigma-one-prumyslova-mig-mag-invertorova-svarecka.jpg
prod-sigma-one-prumyslova-mig-mag-invertorova-svarecka-obr0.jpg prod-sigma-one-prumyslova-mig-mag-invertorova-svarecka-obr1.PNG prod-sigma-one-prumyslova-mig-mag-invertorova-svarecka-obr2.PNG

Sigma One, průmyslová MIG/MAG invertorová svářečka, synergická

Kód: SigmaOne
Výrobce: MIGATRONIC
Jištění 35 A
Chlazení kapalina
Hmotnost 53 kg
Napájecí napětí 3 x 400 V
Rozsah svař. proudu 15 - 550 A
Zatěžovatel 100% (40 °C) 430 A
Zatěžovatel 60% (40 °C) 510 A
Zatěžovatel při max. proudu 550 %
Rozměry 700 × 260 × 735 mm
Označení Sigma One

Popis produktu

Vysoce výkonný stroj pro průmyslové produktivní týmy

Jediný účel. Svařování.

Sigma One je velice jednoduchá, vysoce výkonná invertorová svářečka, která se ideálně hodí pro průmyslové svařovací provozy, kde je hlavním cílem udržení vysoké úrovně produktivity.

  • Vysoký zatěžovatel pro trvalé svařování
  • Všechny nezbytné programy a funkce
  • Rychlé impulzní svařování
  • Moderní zařízení s jednoduchou obsluhou
  • Vodní chlazení - zabraňuje poruchám a chladí rukojeť hořáku
  • Lze konfigurovat ve výkonech 300 A, 400 A nebo 550 A

Sigma One je určená pro svařování velkých ocelových konstrukcí, nádob a tlustých plechů z uhlíkové a nerezové oceli ve výrobní hale nebo na montážním místě.

One si jednoduše poradí se vším, co potřebujete

Svařovací stroj Sigma One nabízí základní svařovací programy a funkce pro zajištění efektivního a vysoce kvalitního průmyslového svařování. Neztrácíte čas žádnými zbytečnými úpravami nastavení oblouku, prostě jen svařujete. Použít ho můžete pro svařování kořene i všech dalších vrstev svaru.

Vysoký zatěžovatel umožňuje dlouhodobý vysoký výkon bez přestávek a bez snížení kvality. Denně můžete svařovat tolik metrů svarů, kolik potřebujete. Vaši svářeči tak dosáhnou nejvyšší možné produktivity.

Zcela se do své práce ponořte. Dosáhněte svého hlavního cíle: svařování. S tímto svařovacím strojem se můžete ponořit do útrob kontejnerů nebo jiných stísněných prostor s vědomím, že tam můžete zůstat i po velice dlouhou dobu. Udržujte vysokou úroveň produktivity. Jednoduše se do práce ponořte a dokončete ji.

Grafický ovládací panel

Jednoduchý a přehledný displej nabízí intuitivní ovládání a zajišťuje snadnou obsluhu jak pro svářeče, tak i pro vedoucího. Pomůže vám vaše každodenní pracovní postupy zefektivnit.

Řídící panel je přívětivý jak pro zkušené, tak i pro méně zkušené uživatele. Povědomé symboly a jasné zobrazení různých nastavení ilustrují, jaký vliv na svar bude vaše nastavení mít. Vždy snadno nastavíte podle typu materiálu, plynu a tloušťky plechu.

Synergický DC nebo impulzní

Synergický DC

Všechny primární svařovací parametry jsou optimalizovány v synergických svařovacích programech. Vybraný proces můžete snadno upravovat podle potřeb vaší specifické svařovací činnosti.

Impulzní svařování

Impulzní svařování je nadstavba synergického DC procesu. Umožňuje dokonalé řízení oblouku a zvyšuje rychlost svařování. Nízké vnesené teplo a bezrozstřikové svařování předurčují impulzní proces především pro svařování nerezi a hliníku.

Videa produktu

 

Soubory ke stažení

Zeptejte se nás