24.6. - 4.7. OMEZENÝ PROVOZ NA POBOČCE V SUKORADECH (více info na našem Facebooku)
Zavřít
Náš tip
party-balonky-sada-30ks-balonku.JPG

Helium + balonky Balloonkit 30

Kód: 7270995
Výrobce: Linde
skladem
1331 Kč 1100 Kč bez DPH

Popis produktu

Helium Balloonkit set obsahuje nádobu s 2.5 l helia, plnicí ventil a 30 různobarevných balonků. Helium Balloonkit je na jedno použití, odpadají proto starosti s pronájmem a vracením lahví! Helium Balloonkit si jednoduše koupíte a po použití vyhodíte do tříděného odpadu. Helium Balloonkit, barevné balonky, které nafouknete rychle a jednoduše. Super hit pro každou oslavu bez ohledu na věk. Po nafouknutí balonku heliem se bude balónek vznášet cca 8 hodin ve vzduchu, tudíž není nutné nafukovat těsně před případnou oslavou.

Nezatěžujte se nákupem velkých lahví s heliem. Nabízíme Vám jednorázové řešení pro nafouknutí menšího množství létajících balonků. Lehké praktické balení Helium Balloonkit nezabírá moc místa. 

Helium patří do skupiny vzácných plynů a jeho dostupnost je velmi omezená. Čisté helium je velmi drahé a pro účely plnění balónků je jeho použití velmi neekonomické. Proto Vám nabízíme tuto party sadu, která kromě 30 ks balónků obsahuje i lahev se směsí plynů lehčích než vzduch, čímž je docílen stejný efekt jako když použijeme helium do balónků, avšak za zlomek ceny.

 

 

Zeptejte se nás