JARNÍ SOUTĚŽ Nakupte nad 2.000,-Kč, budete zařazeni do soutěže o 5 cen. Více info na našem Facebooku
Zavřít
Video
migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi.png
prod-migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi-obr0.PNG prod-migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi-obr1.PNG prod-migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi-obr2.png prod-migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi-obr3.png prod-migatronic-omega-yard-300-mig-mag-a-mma-trifazova-invertorova-svarecka-pro-extremni-prostredi-obr4.png

Omega Yard 300 Třífázová invertorová svářečka pro extrémní prostředí

Kód: 79541747
Výrobce: MIGATRONIC
Jištění 16 A
Chlazení vzduch
Hmotnost 17 kg
Napájecí napětí 3 x 400 V
Rozsah svař. proudu 15-300 A
Zatěžovatel 100% (40 °C) 220 A
Zatěžovatel 60% (40 °C) 240 A
Rozměry 455x222x638 mm
Podavač 4-kladka
Způsob připojení hořáku eurokoncovka
Označení Omega Yard 300
85547 Kč 70700 Kč bez DPH

Popis produktu

Omega Yard

Třífázová invertorová svářečka MIG/MAG a MMA pro ty nejnáročnější úkoly, včetně hořáku ML 300 Twist 3m.

Svářečka Omega Yard je navržena do extrémních podmínek a prokázala odolnost vůči nárazům, prachu a vlhkosti. Vykazuje špičkovou funkci i za zatížených podmínek. Tato svářečka prostě svařuje a svařuje.

 • Výkonný pracovní cyklus – dříve se unavíte vy než svářečka Omega Yard
 • Kompaktní konstrukce – dokonale se hodí při svařování v úzkých prostorech
 • Robustní konstrukce – této svářečce se drsné zacházení zamlouvá
 • Jednoduché, uživatelsky vstřícné ovládací panely – vyberte si z variant Basic, Synergic, nebo Pulse

Svářečka Omega Yard je určena k intenzivnímu použití v loděnicích a na staveništích. Je ideální volbou pro svářeče, kteří jsou v terénu a v pohybu.

Svářečku můžete vystavit prakticky všemu – poradí si

Svářečka Omega Yard je odolná. Byla testována při náročných podmínkách v extrémních prostředích. Díky robustní skříni a kvalitně izolované elektronice prokázala vysokou odolnost vůči nárazům, prachu a vlhkosti. Díky tomu je svářečka Omega Yard ideální pro intenzivní použití v náročných podmínkách.

Dostupné jsou tyto typy ovládacích panelů/výbavy:

 • Basic - Tento jednoduchý ovládací panel vám umožňuje přesné nastavení parametrů.
 • Synergic - Tato varianta ovládacího panelu vám umožňuje výběr z řady svařovacích programů. Obsahuje také funkci DUO Plus, která zajišťuje dokonalý povrch každého svaru.
 • Pulse - Toto je kompletní balíček. Ovládací panel obsahuje také funkci impulzního svařování a celou řadu synergických svářecích programů. Použitím funkce DUO Plus zajistíte dokonalý povrch každého svaru.

Snadná manipulace

Svářečka Omega Yard je vaším preferovaným partnerem v těsných i otevřených prostorách. Svou malou a kompaktní konstrukcí je ideální pro svařování v terénu. Obrácená polarita vám přináší lepší podmínky při svařování venku pomocí elektrod nebo trubičkovým drátem. Trubičkový drát se skládá z materiálu a tavidla, které při zahřátí vytvářejí vlastní ochranu taveniny.  To znamená, že není nutná plynová láhev.

Dříve než svářečka se unavíte vy

Svařujte celé hodiny. Svařujte dlouhými hořáky nebo elektrodovými kabely. Svařujte při napájení z generátoru. Svařujte bez proudových ztrát. Díky vysokému zatěžovateli prostě svářečka Omega Yard svařuje a svařuje.

Výhody produktu:

 • Vysoký výkon: Svářečka Omega Yard nabízí vysoký zatěžovatel, který jí umožňuje dlouhodobé svařování i v náročných podmínkách extrémních prostředí.
 • Ovládací panely – tři možnosti: Basic – pro přesné nastavení parametrů svařování, Synergic – vyberte si z řady svařovacích programů a/nebo Pulse – pokud chcete kompletní balíček včetně funkce impulzního svařování.
 • Stabilní podávání drátu za všech okolností: Tachoregulace motoru podavače drátu a podávací systém se čtyřmi kladkami zajišťují stabilní podávání svařovacího drátu za všech podmínek a vždy podle vámi nastavených hodnot.
 • Funkce Boost pro větší rozsah síťových napětí: Přidáním elektronického autotransformátoru Boost k vaší svářečce Omega Yard budete moci svařovat na všech třífázových síťových napětích v rozsahu 208–440 V.

Funkce:

 • Programové balíčky: Svářečku Omega Yard lze dodat v konfiguraci se třemi různými programovými balíčky: Standard, Standard Plus a Special, určené pro konkrétní materiály, druhy plynů, funkce apod. Přehled najdete zde. Ovládací panely Synergic a Pulse obsahují programový balíček Standard.
 • Obrácená polarita: Usnadňuje svařování pomocí elektrod (MMA) nebo trubičkového drátu (MIG/MAG)

 • DUO Plus: Získejte při svařování MIG/MAG vysoce kvalitní svary jako při TIG svařování. Technologie DUO Plus automaticky zajišťuje perfektní povrch svaru, a to ve všech pozicích a se všemi materiály. Pracovat s touto technologií dokáže každý svářeč.

 • IGC Intelligent Gas Control®: Inteligentní regulace plynu IGC® zabraňuje nadměrné spotřebě ochranného plynu a zaručuje dlouhodobou úsporu. Díky neustále chráněné tavné lázni zvyšujete kvalitu každého svaru. 

 • Získávejte poslední softwarové aktualizace: Svářečku Omega Yard lze kdykoli aktualizovat prostřednictvím SD karty.

 • LED osvětlení: LED osvětlení v konzole podavače drátu usnadňuje výměnu svařovacího drátu a cívek v prostředí s nedostatečným osvětlením. LED osvětlení je k dispozici jako volitelné příslušenství.

 

Videa produktu

 

Zeptejte se nás