SLEDUJTE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU
Zavřít
Náš tip
focus-stick-161-e-pfc-invertor-mma-s-kabely.jpg
prod-focus-stick-161-e-pfc-invertor-mma-s-kabely-obr0.PNG prod-focus-stick-161-e-pfc-invertor-mma-s-kabely-obr1.PNG prod-focus-stick-161-e-pfc-invertor-mma-s-kabely-obr2.PNG

Svařovací invertor FOCUS STICK 161 E PFC MMA s kabely

Kód: 79337042
Výrobce: MIGATRONIC
Jištění 16 A
Hmotnost 6,3 kg
Napájecí napětí 1 x 230 V
Rozsah svař. proudu 20 - 160 A
Zatěžovatel 100% (40 °C) 110 A
Zatěžovatel 60% (40 °C) 160 A
Elektroda průměr 1,6 - 3,2 mm
Rozměry 230 × 150 × 400 mm
21901 Kč 18100 Kč bez DPH

Popis produktu

Praktický a mobilní svařovací stroj s vynikajícími vlastnostmi zapalování.

Díky lehkému provedení je svařovací stroj dokonalý jako zařízení, které si můžete nosit s sebou. Stroj má vynikající zapalovací vlastnosti a stabilní oblouk. Zařízení Focus Stick lze použít ke svařování uhlíkové a nerezové oceli.

  1. Stroj je velmi praktický, velmi lehký - pouze 6,3 kg
  2. Stabilní oblouk
  3. Pouze jeden knoflík - jednoduchá obsluha
  4. Umožňuje jednoduché svařování netavící se elektrodou v ochranné atmosféře interního plynu (TIG)  

Zařízení Focus Stick je vhodné jak pro dílny, tak pro venkovní použití, je to ideální stroj pro údržbu a drobné svařovací práce.

Malý a uživatelsky přátelský přístroj

Díky své velikosti lze svařovací stroj umístit kdekoli, v zadní části vozu, v nástrojovém vozíku a na polici. Přenosný popruh umožňuje ještě jednodušší přenášení stroje. Zařízení Focus Stick má pouze jeden knoflík, díky čemuž je nejjednodušším svařovacím strojem z hlediska obsluhy. Pomocí knoflíku můžete vyhledat vámi upřednostňovaná nastavení.

Není to jen MMA měnič

Se zařízením Focus Stick je možné jednoduché svařování TIG pomocí zapalování oblouku škrtnutím elektrody o svařovaný povrch. Samozřejmě můžete vhodně volit kladnou nebo zápornou polaritu na svorce elektrody, takže můžete svařovat s bazickými i rutilovými elektrodami.

Maximální využití energie

Zařízení Focus Stick jsou vybavena funkcí korekce účiníku (PFC), která zajišťuje toleranci síťového napětí od -40 do +10 %. To umožňuje svařování s dlouhým napájecím kabelem.
PFC zajišťuje maximální využití napájecího napětí a umožňuje svařování proudem vyšším až o 25 % v porovnání s běžnými stroji na 16 A pojistkách.

Zeptejte se nás